خانه / معماری / کامل ترین پکیج طرح مجموعه ورزشی بانوان

کامل ترین پکیج طرح مجموعه ورزشی بانوان

عرض سلام ، ادب و احترام خدمت شما پژوهشگر گرامی، شما به صفحه دانلود ” طرح مجموعه ورزشی بانوان “وارد شده اید .
امیدواریم این فایل شمارا به هدف تان برساند./

شما هم فایلی برای فروش دارید ؟ کلیک کنید :
http://poshe.ir

طرح مجموعه ورزشی بانوان

طرح-مجموعه-ورزشی-بانوان

فایل مجموعه ورزشی بانوان این فایل که به بررسی مجموعه ورزشی بانوان میپردازد در فرمت word قابل ویرایش و در 100 صفحه میباشد.

 هيچ ورزشي در جهان به اهميت و پرطرفدار بودن ورزش فوتبال نمي رسد و تعداد تماشاگران اين رشته نيز با هيچ ورشي قابل مقايسه نيست. در 26 اكتبر 1864 در كشور انگلستان اتحاديه هاي فوتبال شكل گرفت و به همين جهت انگليسيها را بوجود آورنده و پايه گذار فوتبال امروزي مي دانيم.
ب- كارمندان بانك ايران و انگليس و سفارتخانه ها نخستين تشكيل دهندگان تيم هاي فوتبال باشگاهي در ايران بودند. در سال 1313 شمسي اولين استاديوم ورزشي به وسيله انجمن تربيت بدني و پيشاهنگي احداث شد. در سال 1325 شمسي فدراسيون فوتبال ايران تاسيس شد و بعد از عضويت در فدراسيون بين المللي فوتبال، مسابقات داخلي و خارجي زيادي براي بالا بردن كيفيت اين ورزش به انجام رسانده است.
2-1-4- مشخصات كالبدي
1-2-1-4- ابعاد و اندازه ها
زمين فوتبال بايد مستطيل شكل، سطح آن كاملاً هموار بوده و داراي شيب 5/0 باشد. شيب مذكور جهت جلوگيري از جمع شدن آب باران مي‎باشد. اطراف زمين فوتبال با خطي از پودر گچ به پهناي 10-12 سانتيمتر مشخص مي‎شود.
اندازه زمين فوتبال بستگي به تعداد بازيكنان دارد، بدين جهت متغير است نسبت عرض (l) به طول (L) زمين بايستي   باشد.
براي مثال:
براي زمين فوتبال در بازي المپيك رم ابعاد 70×105 در نظر گرفته شد و اين نسبت را دارا بود.   يك زمين فوتبال با ابعاد مذكور از هر حيث براي برگزاري مسابقات بين المللي مناسب مي‎باشد.
حداقل اندازه زمين فوتبال 45*90 متر، حداكثر 90*120 متر حدمتوسط آن 70*110 متر مي‎باشد. زمين فوتبال گذشته از خط گچي اطرافش داراي حاشيه اي با ابعاد ذيل مي‎باشد:
1- در طرف اضلاع بزرگ زمين داراي حاشيه اي به پهناي 50/1 متر (يك متر و نيم، و اضلاع كوچك آن 50/2 و (دو متر و نيم) مي‎باشد.
خاك زمين فوتبال بايستي آمادگي چمنكاري را دارا بوده، بنوعي كه هميشه سبز و نرم باشد. براي اطلاع از نحوه كانال كشي اطراف زمين فوتبال به شكل مقابل رجوع شود.
براي جلوگيري از ورود تماشاچيان به داخل زمين بايد اطراف آن را با توري فلزي محصور كرد و يا اينكه خندقي بعرض 2 متر و بعمق 20/2 متر در اطراف آن حفر نمود و يا جايگاه تماشاچيان را حداقل به اندازه 20/2 بالاتر از زمين بازي و 2 متر دورتر از آن در نظر گرفت. از نقطه نظر ديد براي اينكه تماشاچيان بر زمين فوتبال مسلط باشند، لازم است خطوط اطراف زمين منحني باشد. شكلهاي مقابل بيانگر اين مطالب مي‎باشد.
اگر طول زمين (L) كوتاه شود، انحناي اطراف آن ؟؟؟ نيز كمتر مي‎شود

دانلود فایل

دانلود پاورپوینت

درباره ی admin

همچنین ببینید

دانلود رساله طراحی هایپرمارکت

رساله طراحی هایپرمارکت دانلود فایل کامل معماری رساله مجتمع آموزش فنی حرفه ایدر قالب فایل …

دانلود معماری موزه

معماری موزه دانلود فایل کامل معماری معماری موزهدر قالب فایل word و متشکل از 23 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *