خانه / نفت و پتروشیمی / پکیج طلایی بهینه سازی پارامترهای مؤثر در بهره برداری از مخازن نفت به روش Gas lift

پکیج طلایی بهینه سازی پارامترهای مؤثر در بهره برداری از مخازن نفت به روش Gas lift

با سلام، محقق گرامی شما با جستجو کردن عبارت ” خرید بهینه سازی پارامترهای مؤثر در بهره برداری از مخازن نفت به روش Gas lift “ وارد این صفحه شده اید .

امیدوارم پکیج کامل  و شامل فایل بهینه سازی پارامترهای مؤثر در بهره برداری از مخازن نفت به روش Gas lift که معتبرترین فایل و فایل اصلی این موضوع است به اعتلای ایرانیان سرافراز کمکی کند.

کلمات مرتبط با این فایل در جستجوها  ::

مخازن نفت,بازیافت نقت,بهینه سازی,پارامترهای موثر در بهره برداری,بهره برداری نفت,تزریق گاز,روش gas lift,فرازآوری مصنوعی,بهره برداری از مخازن نفت,Gas lift جیست,پایان نامه نفت,دانلود پایان نامه,فروشگاه فایل,همکاری در فروش,خرید فایل,دانلود,,,

دسته بندی فایل ::

نفت و پتروشیمی

توضیحات بیشتر و دانلود ::

 

کل توضیحات فایل را در زیر تماشا کنید .

بهینه سازی پارامترهای مؤثر در بهره برداری از مخازن نفت به روش Gas lift

بهینه-سازی-پارامترهای-مؤثر-در-بهره-برداری-از-مخازن-نفت-به-روش-gas-lift

توضیحات:
تحقیق بهینه سازی پارامترهای مؤثر در بهره برداری از مخازن نفت به روش Gas lift، در قالب فایل Word و در حجم 63 صفحه.

بخشی از متن:
در این مطالعه با توجه به داده های میدانی 5 چاه، بهره برداری از میدان مذکور به صورت طبیعی و  به صورت فرازآوری مورد بررسی قرار گرفته است. سپس با استفاده از نرم افزار Wellflo – که برای طراحی عملیات فرازآوری مصنوعی با گاز طراحی شده است – مکان شیرهای تزریق گاز و محل نصب شیر اصلی تزریق معین شده است و نمودار  مقدار نفت تولیدی بر حسب مقدار گاز تزریقی برای پنج  چاه به دست آمد که برای حداکثر تولید stb/day33125 از 5 چاه به MMscf/day30 برای تزریق نیاز است.
در نهایت با استفاده از نرم افزار Lingo و با توجه به محدود بودن مقدار گاز برای تزریق در هر روز توزیع گاز میان چاه ها به صورت بهینه انجام شده است به طوری که با توزیع MMscf/day18 گاز حدود stb/day32250 نفت از مخزن تولید خواهد شد.

این تحقیق در 63 صفحه شامل 4 فصل با عناوین زیر می باشد : فصل اول معرفی مخازن نفتی ، فصل دوم بررسی پارامترهای بهینه در میدان ، فصل سوم بهینه سازی و در آخر نتیجه گیری
معمولاً اگر انرژی موجود در مخزن به اندازه ای باشد که بتواند سیال مخزن را به دهانه چاه هدایت کند از فرازآوری مصنوعی استفاده می شود. اگر انرژی فوق به قدری کم باشد که سیال نتواند به راحتی به دهانه چاه برسد ، باید یکی از روش های بازیافت ثانویه مثل تزریق گاز در مخازن ، تزریق دی اکسید کربن و استفاده از روش های گرمایی از جمله تزریق بخار برای کاهش گرانروی نفت موجود در مخزن استفاده شود.

دانلود فایل

درباره ی admin

همچنین ببینید

پکیج طلایی تحقیق تصفیه نوین فاضلاب به روش لجن فعال

با سلام، محقق گرامی شما با جستجو کردن عبارت ” خرید تحقیق تصفیه نوین فاضلاب …

پکیج طلایی تحقیق سيستم فرآورشي گاز با آمين

با سلام، محقق گرامی شما با جستجو کردن عبارت ” خرید تحقیق سيستم فرآورشي گاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *