خانه / آموزشی / دانلود تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID

دانلود تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID

تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID

تحلیل-پروتکل-های-احراز-هویت-در-سیستم-های-rfidدانلود فایل کامل تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID
در قالب فایل word و متشکل از 6 صفحه قابل ویرایش

بخشی از محتوا ::
چکیده

امروزه سیستم های RFID برای جمع آوری داده ها بدون نیاز به دخالـت انسـان جهـت ورود اطلاعـات در بسـیاری از عرصـه هـای صنعتی، علمی، خدماتی و اجتماعی استفاده میشود. سیستم های RFID با استفاده از میدان مغناطیسی برای انتقـال داده هـا بـه طـور خودکار برای شناسایی و ردیابی تگ ها استفاده می شود سیستم های RFID قادر به تبادل داده ها به وسیله برقراری اطلاعـات بـین یک تگ ،که به یک کالا متصل شده باشد.احراز هویت نقش مهمی در بسیاری از برنامه های RFID برای تامین امنیت و حفـظ حـریم خصوصی دارد. در این پایان نامه ما سعی به تحقیق در رابطه با احراز هویت در سیستم های RFID می پـردازیم . تـاکنون فعـالان و محققان در سیستم های مختلف به دنبال کشف راههای حفظ امنیت و حریم خصوصی بوده اند.
برای فراهم آوردن یک سرویس امنیتی خاص مجبوریم نیازهایی فراهم کنیم. از این رو طـرح هـای عملـی بـرای افـزایش امنیـت و محرمانه سازی RFID مطرح میشود که از جمله روشهایی مانند توابع چکیده ساز و الگوریتم های رمزنگاری کلیـد متقـارن و پروتکـل های احراز هویت می باشد . مقاله های مختلفی از RFID و روش های احراز هویت محصول در زمینه های مختلـف ارائـه شـده کـه در رابطه با آن تجزیه و تحلیل می کنیم.

کلمات کلیدی

احراز هویت ، RFID ، امنیت ، حریم خصوصی ، پروتکل .

-۱ مقدمه

امروزه شناسایی فرکـانس رادیـویی(۱(RFID سیسـتمی اسـت کـه از امـواج رادیویی برای شناسایی پدیده ها استفاده می نماید این سیستم ها شامل واحـد های RFID ، امواج رادیویی و باز خوان هـای RFID مـی باشـند. بـازخوان های واحد RFID سیگنال های رادیویی را پخش می کند تا بدین وسیله بـه داده ذخیره شده در واحد های RFID دسترسی پیدا کنند . یکی از مهم تـرین تفاوت ها میان بارکد ها و واحد های این است که واحـد هـا ی RFID ایـن است که واحد های RFID یک شناسه یکتا یا یک اسـم مسـتعار بـرای هـر شیء فراهم می کند . استفاده از واحد های RFID مزایای بسیاری نسبت به بارکد ها دارد. به عنوان مثال می توان اشاره کرد : داده بـه صـورت خودکـار و حتی از طریق یک ماده نارسانا مانند مقوا و کاغذ خوانده شود.

دانلود فایل

با سلام، محقق گرامی شما با جستجو کردن عبارت ” دانلود فایل تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID “ وارد این صفحه شده اید .

امیدوارم پکیج کامل و شامل فایل تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID که معتبرترین فایل و فایل اصلی این موضوع است به اعتلای ایرانیان سرافراز کمکی کند.

کلمات مرتبط با این فایل در جستجوها  ::

دانلود فایل کامل تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID

دسته بندی فایل ::

آموزشی

توضیحات بیشتر و دانلود ::

عنوان فایل ::

خرید و دانلود تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID ، دانلود فایل تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID

درباره ی admin

همچنین ببینید

دانلود صمور هندی

صمور هندی مشخصات کتاب:نام کتاب: صمور هندی کنزالذهب سحر الکهّان شامل دو جلد (یا همان …

دانلود تجزیه و تحلیل رابطه سرمایه فکری و ابعاد آن با چابکی سازمانی در شهرک علمی تحقیقاتی

تجزیه و تحلیل رابطه سرمایه فکری و ابعاد آن با چابکی سازمانی در شهرک علمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *