خانه / آموزشی / دانلود شبیه سازی فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری برای سطوح آزاد با مطالعه موردی پروانه کشتی

دانلود شبیه سازی فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری برای سطوح آزاد با مطالعه موردی پروانه کشتی

شبیه سازی فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری برای سطوح آزاد با مطالعه موردی پروانه کشتی

شبیه-سازی-فرآیند-پولیشکاری-با-کنترل-کامپیوتری-برای-سطوح-آزاد-با-مطالعه-موردی-پروانه-کشتیدانلود فایل کامل  شبیه سازی فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری برای سطوح آزاد با مطالعه موردی پروانه کشتی
در قالب فایل word و متشکل از 8 صفحه قابل ویرایش

خلاصه
پولیشکاری با کنترلکامپیوتری (CCP)به دلیل تسریع فرآیند و اجتناب از خطاهای انسانی در حفظ پروفیل قطعه کار دارای سطوح آزاد، به پولیشکاری دستی ترجیح داده می شود. مراحل اصلی فرآیند، تعیین موقعیت ابزار به صورت برنامه کنترل عددی و زمان توقف آن روی قطعهکار میباشد. در پژوهش حاضر، با استفاده از مدلCADیک پروانه کشتی، موقعیت ابزار سرکروی پولیشکاریبه دلیل لتطباق مناسب با قسمتهای مقعر سطوح آزاد، برای یک دستگاه فرز CNC سه محوره استخراج گردیده و در ادامه،نقطهاثر ابزار روی سطح شبیهسازی شده است. با شبیه سازی فرآیند و مشخص نمودن مسیر ابزار، برنامه کنترل عددی مناسب ایجاد شده است. همچنین، با بسط معادله پرستون برای ابزارهای سرکروی و با استفاده از پروفیل اثر ابزار، زمان توقف ابزار استخراج شده و در فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری مورد استفاده قرار گرفت. آزمایش صورت گرفته، کارایی برنامه کنترل عددی و بهبود کیفیت سطح را نشان میدهد.

کلمات کلیدی: پولیشکاری کامپیوتری، سطح آزاد، ابزار سرکروی، نقطه اثر ابزار، زمان توقف

۱٫ مقدمه

تولید سطوح آزاد با کیفیت بالا در صنایع امروزی اهمیت ویژهای یافته است. نیاز به تولید سطوح آزاد دقیق عمدتاً در لنزها، قالبها و سطوح بیولوژیکی وجود دارد. از پولیشکاری با کنترل کامپیوتری (CCP) به منظور بهینهسازی در زمان تولید و همچنین افزایش دقت سطح استفاده میشود. در فرآیند CCPتعیین موقعیت ابزار به صورت برنامه کنترل عددی از مراحل اصلی فرآیند است. از سوی دیگر انجام این فرآیند با استفاده از ماشینابزارهای تجاری پنج محوره دغدغهی دیگری است که در مواردی که تولید انبوه وجود ندارد از نظر اقتصادی موجه نمیباشد. با استفاده از کنترلکنندههای هوشمند و واسطههای نرم افزاری در CCPمیتوان دقت و سرعت فرآیند را بهبود بخشید. تحقیقاتی در راستای توسعه سیستمهای خودکار پولیشکاری به منظور بهبود بازدهی فرآیند پولیشکاری صورت پذیرفته است. ناگاتا و همکارانش یک کنترلکننده موقعیت و نیرو مبتنی بر استفاده از CAD/CAM را که قادر به کنترل پایدار نیرو و کنترل دقیق پیشروی در راستای سطح انحنادار است برای یک روبات پولیشکاری قالب ارائه نمودند .[۱] کلوکه و همکارانش سیستم نظارت برخطی را به منظور دریافت برخط دادهها در فرآیند پولیشکاری با استفاده از حسگر متصل به نرمافزار Labviewپیشنهاد کردند .

دانلود فایل

با سلام، محقق گرامی شما با جستجو کردن عبارت ” دانلود فایل شبیه سازی فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری برای سطوح آزاد با مطالعه موردی پروانه کشتی “ وارد این صفحه شده اید .

امیدوارم پکیج کامل و شامل فایل شبیه سازی فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری برای سطوح آزاد با مطالعه موردی پروانه کشتی که معتبرترین فایل و فایل اصلی این موضوع است به اعتلای ایرانیان سرافراز کمکی کند.

کلمات مرتبط با این فایل در جستجوها  ::

دانلود فایل کامل شبیه سازی فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری برای سطوح آزاد با مطالعه موردی پروانه کشتی

دسته بندی فایل ::

آموزشی

توضیحات بیشتر و دانلود ::

عنوان فایل ::

خرید و دانلود شبیه سازی فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری برای سطوح آزاد با مطالعه موردی پروانه کشتی ، دانلود فایل شبیه سازی فرآیند پولیشکاری با کنترل کامپیوتری برای سطوح آزاد با مطالعه موردی پروانه کشتی

درباره ی admin

همچنین ببینید

دانلود تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID

تحلیل پروتکل های احراز هویت در سیستم های RFID دانلود فایل کامل تحلیل پروتکل های …

دانلود تجزیه و تحلیل رابطه سرمایه فکری و ابعاد آن با چابکی سازمانی در شهرک علمی تحقیقاتی

تجزیه و تحلیل رابطه سرمایه فکری و ابعاد آن با چابکی سازمانی در شهرک علمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *